ReferenceReference - firmy

NAŠICH SLUŽEB VYUŽÍVAJÍ PO DLOUHÁ LÉTA PRO SVÉ ZAMĚSTNANCE FIRMY:

CITY BANK plc. org., se sídlem Praha 13

SIEMENS se sídlem Praha 13

LBBW BANK se sídlem Praha 5

SCHINDLER CZ, a.s., se sídlem Praha 5

UNICREDIT BANK CHZECH REPUBLIC, a.s., se sídlem Praha 4 - Michle

ŠKODA AUTO a.s., Mladá Boleslav19.9.2017 (Praha)

Milý Malíčkove,

našeho Martínka jsme s tebou poprvé seznámili, když mu nebyl ani rok a půl. Na začátku jste se vzájemně oťukávali, ale díky trpělivosti a profesionálnímu přístupu jesličkových tet si Martínek rychle zvykl. I když se mu někdy ráno do "čolky" nechtělo, odpoledne jsme si ho vždycky vyzvedávali usměvavého a spokojeného. Spoustu věcí se u vás naučil, poznal řadu nových kamarádů a tety budou vždycky patřit do jeho dětského světa. My rodiče pak oceňujeme kromě profesionální péče i vstřícný a trpělivý přístup tet, který se projevil především v době Martínkových zdravotních obtíží, kdy jsme velmi vítali jejich radu, pomoc i nadhled. A i když už Martínek dorostl do školkového věku, jsme rádi, že pokračuje po jesličkách právě v malíčkovské školce.
Děkujeme.

Maminka Petra, tatínek Petr a hlavně Máťa :-)Poděkování celému týmu Malíčkova

Vážené paní učitelky „tety“,

dovolte nám, abychom Vám touto cestou poděkovali za výbornou práci, kterou odvádíte po celý rok s dětmi v jesličkách na pobočce v Kladně. Naše dcera k vám dochází již 1 rok a ona i my jsme nadšeni prací, kterou s dětmi odvádíte. Každé ráno se za vámi těší a odpoledne se jí pomalu nechce domu. Sama mám dvě děti a tak vím, jak náročné je se jim věnovat, avšak vy zvládáte, a to naprosto bravurně obstarat mnohonásobně více dětí. Co víc, dcera si domu přináší spousty nových zážitků, originálních výrobků, dovedností a znalostí, kterými nás každým dnem mile překvapuje.
Za to vše Vám patří velký dík a my vám přejeme do dalších let mnoho radostných zážitků s dětmi, pevné zdraví, občas i pevné nervy a ať jste i nadále tak usměvavé a skvělé „tety“.

Rodiče Adriana Lokota a Valdemar KropáčekReference Kladno

Naše dcera začala chodit do jesliček kladenského Malíčkova těsně před dovršením druhého roku. Přesto, že jako každý rodič, jsme měli obavy, jak nástup v takto nízkém věku zvládne, vše proběhlo naprosto bez problémů a to hlavně díky skvělému přístupu tet. Už od prvních okamžiků nám bylo jasné, že jsme se rozhodli správně - individuální přístup k dětem, profesionalita personálu i příjemné prostředí. Během necelého roku udělala naše dcera veliký pokrok ve všech směrech a to hlavně díky obětavé práci tet, které pro ně vymýšlí spoustu aktivit a detailně plánují rozvoj dětí. Oceňujeme, že se během roku koná spousta akcí jako je návštěva divadla, pravidelné docházení do solné jeskyně, vánoční besídka, karneval, atd., ale také nabídku pravidelných kroužků (např. hudebně-pohybový). Za zmínku také stojí fakt, že jesličky mají oproti standardním zařízením pro děti předškolního věku velice flexibilní otevírací dobu. I když naše okolí mělo ze začátku obavy, zda naše dcera bude ochuzena o spoustu věcí s nástupem do jesliček, tyto předsudky během krátké doby zmizely a naopak naprosto souhlasili s naším rozhodnutím. Nejdůležitější pro nás je, že naše dcera chodí do Malíčkova ráda a je v něm spokojená. Jsme plně rozhodnuti pokračovat v Malíčkově i s nástupem do školky.

Jan a Hana NovákoviPoděkování Ledvinkovi

Dobrý den všem v Malíčkově,

blíží se chvíle, kdy náš Jiřík půjde do státní školky, a proto jsme vám touto cestou chtěli poděkovat za to, jak krásně jste se o naše zlatíčko starali, a za to, co všechno se u vás v jesličkách naučil a prožil.
Jsme moc rádi, že jsme s výběrem jesliček měli šťastnou ruku a narazili právě na Malíčkov :-)

Díky moc!

Manželé LedvinkoviReference - family García

A year ago we registered our baby in Malickov. As usual it is a tough choice to trust somebody else to look for your small baby and ours was only 6 months old. However, from the second day in the Malickov kindergarden all our doubts were disipated. Our baby was very happy to go to the kindergarden and we can not recall a single day when he would cry or complain because we took him there. He was eating and sleeping well and socializing with other kids which we believe is very important to do from an early stage. The staff looking after the babies is both professional and sweet. We do not have any doubt to recommend Malickov to other parents.

Family García, PraguePoděkování Ledvinkovi

Dobrý den všem v Malíčkově,

blíží se chvíle, kdy náš Jiřík půjde do státní školky, a proto jsme vám touto cestou chtěli poděkovat za to, jak krásně jste se o naše zlatíčko starali, a za to, co všechno se u vás v jesličkách naučil a prožil.
Jsme moc rádi, že jsme s výběrem jesliček měli šťastnou ruku a narazili právě na Malíčkov :-)

Díky moc!

Manželé LedvinkoviReference - Kladno

Za nás jednoznačně nejlepší školka konkrétně pobočka Kladno. Moje dcera tam chodí dva roky a nikdy žádný problém nebyl, naopak nechce se jí ani domů:)) Každé ráno nemůže ani dospat jak se těší.
Paní učitelky (TETY) Evička,Šárka a Bára jsou ty nejlepší a nejochotnější ženský. Klobouk dolů jejich práci.

Moc děkuji

Lapáčková KohlíkováReference - Hudcovi

Dcera je tam velmi spokojena, každý den se tam těší. Měli jsme z toho strach, protože do dvou let nebyla s nikým jiným než s rodiči. Ale rychle si zvykla. V srpnu se nám bude těžko odcházet.

HudcoviReference - Soukupovi

Moc děkuji za to, že byl můj syn v jesliákach šťastný. zvykl si tam bez problémů, tety zbožňoval, v jesličkách ho to bavilo, vždy se tam moc těšil.
Rozhodně doporučuji.